escola-d-estiuEE17034

Els nostres alumnes gaudeixen amb la plàstica i ho hem d’aprofitar per treure el màxim profit de les possibilitats que la plàstica i l’art ens ofereixen. Aquest curs ens aproparà a les diferents tècniques i estris que podem treballar amb els nostres alumnes per desenvolupar-hi la sensibilitat, la creativitat, la relaxació i l’observació, així com la iniciació dels nostres alumnes en el coneixement de les obres pictòriques.

Professorat

Eva Jiménez Lumbreras. Mestra d’educació infantil i primària. Titulació B2 en llengua francesa. Durant aquests anys ha estat tutora, directora pedagògica en llar d’infants, coordinadora de la segona etapa d’educació infantil, entre d’altres activitats.

Horari

Opció A (del 3 al 7 de juliol, de 8.30 h a 11.30 h) - 15 hores

Observacions

Es recomana portar roba còmoda i una bata o davantal.